Heykeltraş Zayıflama

Suit Bursa Güzellik Merkezi - Heykeltraş Zayıflama

Heykeltraş Zayıflama - Heykeltraş zayıflama; sarkık cilt, lokalize yağ, fibrotik alanlar, çatlaklar ve gevşek selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş bir teknolojidir. Heykeltraş zayıflama uygulaması, ultrason dalgaları kullanarak yağ çeperlerini küçültür.
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Hijyen Sertifikalı Güvenilir
Kurumsal Güzellik Merkezi

Heykeltraş Zayıflama Nedir?

Heykeltraş Zayıflama, bölgesel zayıflama alanında son teknolojilerle geliştirilmiş ve vücut şekillendirme için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Özellikle belirli bölgelerdeki yağ birikimlerinin ve selülit görünümünü azaltmayı hedefler. Bu tedavi, güvenli ve minimal invaziv teknikleri içeren ameliyatsız bir seçenektir. Heykeltraş Zayıflama işleminde, ultrason ve radyo frekans enerjisi gibi teknolojiler kullanılarak yağ hücreleri hedeflenir ve cilt altındaki yağ tabakaları eritilir.

Heykeltraş Zayıflama Kaç Seans Yapılmalı?

Heykeltraş zayıflama uygulamasının etkisinin maksimum düzeyde hissedilebilmesi için genellikle 4 ila 6 seans önerilir. Ancak bu, kişinin vücut tipi, hedeflenen bölgeler ve selülit durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Tedavi öncesinde bir uzmanla yapılan değerlendirme sonucunda, kişinin ihtiyaçlarına en uygun seans sayısı belirlenir.

Heykeltraş Zayıflamada İşlem Süresi Ne Kadardır?

Genellikle 30-60 dakika aralığında sürse de kişinin ihtiyaçlarına göre değişebilir. Kişi günlük hayatına ve aktivitelerine hızlı ve kolayca dönebilir.

Heykeltraş Zayıflama İşleminin Avantajları

●      Ameliyatsız bir zayıflama yöntemidir

●      Cilt sıkılığını artırır ve sıkılaşma sağlar.

●      Kişisel değerlendirme ve seans planlaması sunulur.

●      Kısa süreli ve etkili bir uygulamadır.

●      Selülit görünümünü yok eder, ciltteki dalgalı alanda pürüzsüzlük sağlar.

FDA onaylı bir işlem olduğu için güvenilir ve etkilidir. Heykeltraş zayıflama uygulaması sayesinde, hayalini kurduğunuz vücuda bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Suit Bursa Güzellik Merkezi avantajlı Heykeltraş Zayıflama fiyatı hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ara
Whatsapp